O firmie

Firma AmbuD została utworzona w marcu 2012r. Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem budowlanym, świadczącym szeroki zakres usług. Specjalizujemy się w pracach żelbetowych oraz instalatorskich prowadzonych na terenie całego kraju. Naszą mocną stroną jest również budowa obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz przemysłowych. Dzięki stałej współpracy z kilkoma zespołami projektowymi jesteśmy przygotowani do pracy w systemie „Zaprojektuj i wybuduj”. 

Naszym atutem i jednocześnie wyróżnikiem, spośród firm oferujących podobny zakres usług, jest wysoko wykwalifikowana kadra kierownicza i wykonawcza. Charakteryzuje nas także rzetelność, precyzja wykonania oraz bardzo szerokie doradztwo, na każdym etapie inwestycji. Wszystkie te cechy powodują, iż nasi klienci bez obaw mogą powierzyć naszej firmie wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych inwestycji.

AmbuD to także rzetelne i precyzyjne wykonawstwo wszelkich prac ziemnych. Posiadamy dobrze wyposażony park maszynowy oraz flotę własnych pojazdów. Wykonujemy: wykopy, zasypki z zagęszczeniem, niwelacje terenu, korytowanie oraz wykopy pod fundamenty studniowe. 

Zajmujemy się także projektowaniem i wykonawstwem sieci i instalacji elektroenegretycznych, wodociągowych oraz gazowych.

Usługami dodatkowymi świadczonymi przez firmę AmbuD są także specjalistyczne prace alpinistyczne przy montażach wież strunobetonowych oraz kratowych, wiercenie techniką diamentową oraz doradztwo i wynajem sprzętu do osuszania obiektów.

O rzetelności i jakości wykonania naszych inwestycji świadczy grono naszych klientów. Ambud jako główny wykonawca realizuje projekty związane z poprawą bezpieczeństwa naszych granic. Na zlecenie firmy Tech2 Solutions z siedzibą w Richmond, USA wykonywaliśmy instalację monitorów radiacji na terenie terminala kontenerowego DCT w Gdańsku oraz przejść granicznych w Gołdapi i Bezledach. Prace te prowadziliśmy w ramach programu Wykrywanie i Przeciwdziałanie Przemytowi Materiałów Nuklearnych, Druga Linia Obrony. Kolejnym prestiżowym projektem wykonanym przez AmbuD była przebudowa kompleksu bramowego na potrzeby systemu OCR. Prace wykonywaliśmy na zlecenie Terminala Kontenerowego DCT w Gdańsku. Dodatkowo jesteśmy jednym z głównych podwykonawców firmy Herkules Infrastruktura Sp. z o.o, dla której wykonujemy prace żelbetowe oraz budowlane przy realizacji projektu „Budowa infrastruktury systemu ERTMS/GSM-R na liniach kolejowych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w ramach NPW ERTMS” dla PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.